English | Türkçe
Gunes Motel Nemrut
Günes Motel Nemrut

Güneş Motel, Malatya ili Pütürge ilçesine bağlı bulunan büyüköz köyü yaylasından sadece 10 km uzaklıktadır. Motelimiz 23 yıllık hizmetiyle yerli ve yabancı turistlerin tercihi olmuştur. Güneş Motelimiz 13 oda 28 yatak kapasiteli ve 40 kişilik restorana sahiptir. Güneşin doğuşu ve batışını izlemek için en uygun konaklama merkezidir. Güneş Motel den Nemrut dağının tepesine yaşlı ve engelliler için ulaşım kolaylığı olduğundan tercih sebebidir. Güneş Motel kendi bünyesinde turlar düzenlemektedir.

Motel Özellikleri ve Ulaşım

Oda görünümleri, nemrut manzaralı olup. Banyo ve tuvaletlerde sıcak su bulunmaktadır. Yemek salonu ve Tv salonu dışında, araçlarınız için açık otoparkımız mevcuttur. Spor ve aktivite kapsamında, nemrut dağına yürüyüş ve hava karardığında nemrut dağından yıldızları izleme imkanı mevcuttur. Motelimiz Malatya merkeze 90 km, nemrut dağına 12 km mesafededir. Motelimizde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği mevcuttur.

Tur Hakkında

• Haftanın her günü saat 12:00 de Malatya'dan hareket. Saat 13:30 da Kube dağında öğlen yemeği molası. ( Not: Öğlen Yemeği Tur fiyatına dahil değildir.) Saat 15:00'da motel'e varış. Motel'e yerleştikten ve dinlendikten sonra, nemrut ziyareti ve güneşin batışını izlemek için araçla hareket vakti. Gün batımını izledikten sonra motel'e dönüş, akşam yemeği ve sonrasında dinlenme. Ertesi sabah gün doğumu için zirveye hareket, gün doğumundan sonra motele dönüş ve kahvaltı. Kahvaltı sonrası hazırlanma ve Malatya'ya dönüş.

• Tur Fiyatı: gidiş-dönüş, konaklama, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil 2018 sezon fiyatı 250 TL (Türk Lirası).

• Tur Harici Fiyat : Yemek, kahvaltı ve oda 1 kişi için 2018 sezonu günlük 125 TL (Türk Lirası).